avaleht
Vaata lähemaltMugav ja turvaline kodu

Elukeskkond

2017. aasta lõpus valmib Lasnamäe südames Linnamäe Kodud korterelamu. Hästi arenenud keskkond pakub mugavusi nii igapäeva eluks, kui puhkehetkedeks. Linnamäe Kodude hoovi rajab Hausers kauni kõrghaljastusega Tondiloo pargi laienduse, mis on osa Lasnamäe ühest suurimast korrastatud rohevööndist. Park pakub võimalusi kohtumisteks roosiaias, jalutuskäiguks või tervisejooksuks, samuti erinevaid vaba aja ja spordi tegevusi lastele. Uute kodude kõrval asuvad Pirita jõgi, mets ja puhkealad, mis viivad eemale linnasuminast. Lähedal asub värskelt valminud kaubanduskeskus, milles paikneb Tallinna suurim Maxima. Piirkonnas on kiire ühendus kesklinnaga – nii ühistranspordi kui autoga. Tere tulemast koju, tere tulemast Linnamäe Kodudesse!

Next

Mugavus ja energiasäästlikkus

Linnamäe Kodud on hoolikalt läbimõeldud korterelamu. Arhitekt on kaasaegse hoone oskuslikult sobitanud ümbrussesse, pakkudes koduomanikele privaatsust, head ruumikasutust ja avarust. Igas trepikojas on lift. Kõigil korteritel on rõdu, mis on võimalusel paigutatud päikeselise ja rohelise hoovi poole. Kindlust ja helipidavust tagab kivimaja, millel on nii korterivahelised kui sanitaarruumide seinad kivist. Tänapäevane ehitustehnika, hoone soojuspidavus ja targad küttelahendused paigutavad Linnamäe Kodud ökonoomsesse C energiaklassi.

Next


Kvaliteet ja usaldusväärsus

Hausersi pikaajaliseks tegevuseks on hästi läbimõeldud, kaasaegsete ning parima hinna ja kvaliteediga uute kodude loomine. Üle 10 aasta kestnud tegevuse käigus on Hausers ehitanud üle 30 korterelamu ja üle 600 korteri. Uuele kodule on ehitusgarantii 2 aastat.

Energiasäästlikkus

Linnamäe kodud kortermajad kuuluvad ökonoomsesse C energiaklassi. Põhjamaa talvedele vastav soojustus, 3-kordsed PVC aknad ja kaasaegsed ning efektiivsed küttelahendused tagavad madalad küttekulud. 3- ja 4-toalised korterid on varustatud soojustagastusega ventilatsiooniagregaatidega.


Lapsed ja haridus

2-minutlilise jalutuskäigu kaugusel läbi pargi on Tallinna Priisle Lasteaed ja Tallinna Seli Lasteaed. Linnamäe Kodude vahetus läheduses asub riigieksamitel head tulemust näitav Tallinna Kuristiku Gümnaasium ja Tallinna Linnamäe Vene Lütseum. Ümbruskonnas on mitmeid spordiringe, rulapark, korvpalli- ja tenniseväljakud, pakkudes elanikele erinevaid huvitegevusi.

Kortermaja, kodu ja siseviimistlus

Hoones on valgusküllane ja esinduslikud trepikojad ning igas trepikojas on lift. Korteritel on kaasaegsed planeeringud, kõrged laed ja hubased rõdud. Enamus korterite elutubadest avanevad lõuna poole või päevase ja õhtuse päikese poole.
Korteritele on turvalised panipaigad ja tagatud kindlad parkimiskohad, mis asuvad tõkkepuuga eraldatud alal, maja ees. Linnamäe Kodud on ehitatud tänapäevaste kvaliteetsete materjalidega ja lisaks pakume laia valikut heal tasemel siseviimistluspakette, et kodu vastaks ka nõudlikumale ootusele.

mati
Mati Meier
+372 550 3550
Jevgeni Lipin
Jevgeni Lipin
+372 5307 0330
Sergei Zahharov
Sergei Zahharov
+372 56 833 391
Aleksandra Slabikova
+372 58 398 388